Premium Golf

Partneři

Golfarena České Budějovice

TRÉNINKOVÉ CENTRUM GOLFARENA České Budějovice najdete v těsné blízkosti centra Českých Budějovic v lokalitě Švábův Hrádek.

Autem se k tam dostanete z centra do pěti minut, přijet můžete i na kole přes park Stromovka nebo z kolejí Jihočeské univerzity k nám dojdete i pěšky. Nově k nám jezdí i MHD – linka 45, která končí cca 200 m od tréninkového centra.

V  tréninkovém centru Golfarena České Budějovice najdete ideální prostředí pro pokročilé hráče, začátečníky i úplné nováčky. Odpaliště jsou orientována na východ – je možné z nich tedy pohodlně trénovat i v pozdních odpoledních hodinách a slunce vám nesvítí do očí! Délka tréninkové plochy je 360 m – driver klidně z bagu vytáhnout můžete. Pro bezpečnost přijíždějících vozů i majitelů nedalekých pozemků jsme instalovali první ochranné sítě a změnili směr natočení drivingových rohožek, aby vaše rány směřovaly více vlevo než vpravo.

www.golfarenacb.cz

Partneři

Zobrazit více… Poptávka

Doporučujeme

 

 

 

Novinky

 • 29. 6. 2015

  Premium Golf card a partneři

  Do programu Premium Golf Card 2015 jsou zapojeni tito partneři:

  GOLF CLUB ČESKÝ KRUMLOV Svachova Lhotka… více

 • 29. 6. 2015

  Hledáme zajímavé partnery

  Máte ve vaší nabídce zajímavé produkty, které by mohly zaujmout majitele karet Premium Golf Card? Pokud ano,… více

 • 1. 6. 2015

  Kde si mohu kartu objednat?

  Objednávku vaší nové Premium Golf karty zašlete emailem na marketing@golfck.cz. Cca do 14ti dní je karta vyrobená a… více

Zobrazit archiv

Rychlý kontakt

 • info@premiumgolf.cz